Marketing i reklama – linkowanie

Bardzo dobrym sposobem na zdobywanie linków pomijając słynne katalogowanie, jest to presell page. Czym jest taki katalog? Jest to zbiór tekstów w których są umieszczone słowa kluczowe pozycjonowej przez nas strony. Każdy taki artykuł powinien być unikalny co oczywiście przyczynia się do lepszej pozycji w googlach. Część mało doświadczonych ludzi piszę jeden artykuł po czym dodaje go do pięćdziesięciu katalogów. To nie jest wcale tak skuteczne jak się każdemu wydaję. Aby uzyskiwać mocne efekty trzeba linki zdobywać jak najmocniejsze, a do tego przyczynia się unikalność. Google lubi gdy link jest otoczony unikalnym tekstem. Dlaczego nie jest tak słynnym sposobem, aby wypozycjonować stronę?

Przecież pozycjonowanie stron, nie opiera się tylko na dodawaniu ich do katalogów ale także inne sposoby w których mamy możliwość zdobycia linku. Większość pozycjonujących lubi iść na łatwiznę, bo przecież pisanie co dzienne po kilka artykułów i dodawanie ich wszystkich pojedynczo do różnych precli jest dość męczące. Lecz jeśli reklama internetowa, którą wykonują innych nie jest męcząca więc dla nikogo innego nie powinna taka być. Wszystko da radę pogodzić. Przede wszystkim należy mieć dobre nastawienie do tego co robimy. Wiele bardziej znanych stron została wypromowana na główne pozycję właśnie dzięki artykułom które były pisane codziennie i codziennie zostały dodawane do katalogów po czym roboty wszystko to brały pod uwagę i dodawały większą popularność dla strony.

Właśnie dlatego że ludzie dodający masowo kilka stron nie mają czasu aby do każdej codziennie pisać po kilka nowych artykułów po prostu dodaje wszystko bezmyślnie do katalogów nie zastanawiając się jak słabą moc będą posiadały jego linki po takim zaniedbywaniu. Nic też nie obejdzie się bez doświadczenia, sama teoria czasem może nie wystarczyć do osiągnięcia sukcesu. Również dobry start, czyli odpowiednie dobranie słów kluczowych na które chce się pozycjonować swoją stronę, oraz optymalizacja aby google wiedziało co indeksuje.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *