Pozycjonowanie Warszawa – tanio

Odwiecznym pytaniem każdego pozycjonera to pytanie co jest lepsze w pozyskaniu jak najlepszych pozycji? Czy zwykłe katalogi, czy katalogi presell page. Dla niewiedzących katalog stron to miejsce w którym wchodząc na swoją kategorię, oraz podkategorię można dodać swój wpis, posiadając obowiązkowo odpowiednie opisy, słowa kluczowe, swój adres e-mailowy i dane które są do tego potrzebne. Aby dodać wpis do katalogu presell page, należy do każdego innego wpisu pisać inny tekst który posiada w sobie linki kierujące do strony internetowej która jest pozycjonowana. Oczywiście nie jest to obowiązkowe, lecz posiadając każdy tekst inny linki są jednakowo mocne, niżeli jak tekst który został użyty setki razy.

Oba te rodzaje marketingu zaliczają się do pozycją, potoczna nazwa to pozycjonowanie stron. Odpowiedź do pytania tytułowego jest nie możliwa, ponieważ nie da się określić co jest lepsze nie dając do tego odpowiednich porównań. Obowiązkowo jest dodanie do każdego wpisu unikalnego opisu, aby siła linku była większa, lecz może wpis zostać dodany do katalogu które posiada pagerank -1, oraz zaspamowane po całej długości, dzięki czemu nasz wpis mimo unikalności nie znaczy wiele dla wyszukiwarki. Drugim przykładem jest dodanie tekstu, czy opisu który wcześniej został użyty do katalogu z pagerank 5, oraz wysokimi pozycjami w sieci, co google oczywiście rozpatrzy mimo iż wpis już powtórzył się w sieci.

Dla tych którzy potrzebują reklamy, nie posiadając odpowiednich środków, chcąc mieć dziennie większą ilość unikalnych tekstów bardzo dobre jest stosowanie synonimów. Dzięki temu każdy tekst zostanie znaleziony przez google, lecz moc linku nie będzie taka sama jak w stu procentowym wpisie z stu procentową ilością unikalności. Jak sami widzimy reklama internetowa nie jest taka prosta, oraz trzeba stosować się do rad pozycjonerskich, aby nie załapac się na niespodzianki nadane przez wyszukiwarki pod postacią negatywną. Mimo to wszystko może się zdarzyć, nawet wyszukiwarka może się pomylić i nadać niewłaściwe pozycje co się niestety zdarza, a na tym korzystają ludzie niedoświadczeni.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *