Reklama www – zwiększ sprzedaż

Co rozumiemy pod wyrażeniem SPAM? Za pewne to co jest w skrzynce e-mailowej, czyli kategorię spam. Do niej trafiają zwykle powtarzające się wiadomości, lub inne niewiadomego pochodzenia. Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron, spam to jest czynność która pomaga zdobyć użytkowników oraz zdobyć odpowiednie linki. Oczywiście jest to legalne, lecz w większości przypadkach łamiące regulaminy danych stronek. Kto potrzebuje insektów którzy rejestrują się tylko po to aby poreklamować własną stronę, nie umiejąc samemu doprowadzić jej do ładu? Takim oto sposobem coraz więcej ludzi liczy na to że założy sobie stronę i pospamuje na innych po czym zdobędzie kilku użytkowników. Lecz czy głównym celem ambitnych ludzi jest zdobywanie użytkowników oszustwem? Słabością?

Po czym forum/strona w wyszukiwarce stanie się obojętna. Będzie tylko znana od tej strony że ktoś od admina dostał wiadomość z reklamą, ktoś o tym napisał na forum itp. Nie na tym powinna wyglądać reklama internetowa, chociaż mimo tego prawie nikt tego nie przestrzega i takim o to sposobem w sieci zaczyna się roić dużo pasożytników którzy czekają tylko na zdobycie jakiegoś użytkownika w bezczelny sposób, gdyż samemu nie potrafi zdobyć pozycji a czyjejś pracy nie szanuje tylko ją niszczy wpychając się ze swoją marną stroną. Głównie są to marne strony, bo dobry webmaster zakładając dobrą stronkę powinien wiedzieć coś na temat zdobywania linków w sposób normalny. Oczywiście są też ludzie którzy nie wiedzą nawet o tym że to jest spam.

W końcu jeśli nie posiadamy żadnej wiedzy to skąd mamy wiedzieć co jest spamem a co nie? W takim wypadku jest to bezmyślne spamowanie. Mimo tego nawet Ci którzy samemu potrafią zadbać o pozycję danej strony, nabijają sobie wejścia dzięki takim reklamom. Dlatego też taki sposób się szerzy mimo iż nie jest do końca w porządku jest rozpowszechniany. Niektórzy nie życzą sobie otrzymywać informacji o takich stronach, bo jeśli będzie taka potrzeba sama sobie znajdzie taki adres w wyszukiwarce, natomiast niektórzy wchodzą na to by sprawdzić po czym zostają na dłużej.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *