Wysoka pozycja w Google – PageRank

Pisząc teksty pod presell page, można osiągnąć znakomite pozycję w internecie. Lecz wszystko musi spełniać jakieś wymagania nawet pisanie zwykłych tekstów. Wypozycjonować stronę na podstawie samych katalogów presell page? Czemu nie? Tworząc stronę admin od spraw marketingowych nie powinien próżnować. W tym czasie powinien wyłowić, jeśli jeszcze nie posiadał najlepsze katalogi presell page czyli posiadający jakieś statystyki i PageRank. Dodawanie do zaśmieconych katalogów jest bez sensu, ponieważ po tym tylko można stracić czas w trakcie pisania tych tekstów.

Tekst powinien zawierać minimum tysiąc znaków, aby linki były otoczone czymś jak najbardziej unikalnym. Unikalność, jest najważniejsza zaraz po jakości katalogu. Google nie bierze pod uwagę tekstów skopiowanych z google, gdyż te teksty zostały już odpowiednio wynagrodzone i drugi raz nie zostaną. Roboty szanują czyjąś pracę, oraz pomysłowość dlatego w pisaniu „efektownych” tekstów oryginalność jest podstawą. Ogólnie w pojęciu pozycjonowanie stron, pod uwagę najbardziej brana jest oryginalność po jakości strony w której dodajemy. Łącząc dobry katalog z dobrym unikalnym tekstem, posiadamy kilka mocnych linków.

Liczba linków w zależności kto ile doda, lecz czym mniejsza ilość tym większa moc dla każdego poszczególnego linku. Nie tylko PageRank liczy się w jakości katalogu. PR, można sztucznie nabić każdy pozycjoner powinien o tym wiedzieć i sprawdzać pozostałe statystyki typu Alexa itp. Nikt nie powiedział że reklama internetowa, nie jest czasochłonna. Chcąc dobrze wykonać robotę, trzeba dobrze wykorzystać swój czas oraz poświęcić go dużo. Czasem nabywanie takich linków nie podnosi bardzo pozycji. Jak to powiadają „cierpliwi dostają najwięcej”, co oznacza że efekty często przychodzą z czasem, i mając wytrwałość i chęć do dalszego zdobywania linków daje duże efekty. Dla osób dodających większość ilość tekstów polecane, jest stosowanie synonimów, co nadaje szansę że google spojrzy na drugi artykuł wyróżniając inne podmienione słowa.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *